Zakwaterowanie Zakwaterowanie

Szanowni Państwo,

Proponujemy zakwaterowanie w hotelach

Hotel Qubus ****

ul. Składowa 2

25-505 Kielce

tel. (041) 243 81 00

http://www.qubushotel.com

Pokój 1 osobowy ? 220 PLN brutto ze śniadaniem

(możliwość 2 osób w pokoju)

Pokój 2 osobowy ? 320 PLN brutto ze śniadaniem

 

Hotel Łysogóry ***

ul. Sienkiewicza 78

25 ? 501 Kielce

tel. (041) 365 50 00

http://www.lysogory.com.pl

 

Pokój 1 osobowy ? 180 zł !

Pokój 2 osobowy ? 280 zł !

Pokój 3 osobowy ? 345 zł !

 

Hotel Tara ***

ul. Kościuszki 24

25-310 Kielce

tel. (041) 344 25 10

http://www.tara.kielce.pl

 

 

Pokój 1 osobowy ? 150 zł

Pokój 2 osobowy ? 240 zł

Pokój 3 osobowy ? 300 zł

Pokój 4 osobowy ? 400 zł

Hotel Kongresowy (dawny Exbud) ***

Aleja nonearności 34

25-323 Kielce

tel. (041) 332 63 93

http://www.hotelkongresowy.pl/

 

Pokój 1 osobowy ? 182 zł !

Pokój 2 osobowy ? 259 zł !

Hotel Śródmiejski **

ul. Wesoła 5

25-305 Kielce

tel. (041) 344 15 07

http://www.hotelsrodmiejski.pl/

 

Pokój 1 osobowy ? 130 zł

Pokój 2 osobowy ? 150 zł

Pokój 3 osobowy ? 170 zł

Hotel Tęczowy Młyn

ul. Zakładowa 4

25-670 Kielce

tel. (041) 345 42 24

http://www.teczowy.com/

 

Pokój 1 osobowy ? 150 zł !

Pokój 2 osobowy ? 220 zł !

Hotel Elita

ul. Równa 4B

25-016 Kielce

tel. (041) 344 22 30

http://www.hotelelita.com.pl

 

Pokój 1 osobowy ? 120 zł !

Pokój 2 osobowy ? 200 zł !

Hotel Karczówka **

ul. Karczówkowska  64

25-713 Kielce

tel. (041) 366-26-26

http://www.hotelkarczowka.pl

Pokój 1 osobowy - 120 zł

Pokój 2 osobowy  - 160 zł

Pokój 3 osobowy -  210 zł

* w cenę wliczone jest śniadanie

 

Lokalizacja Lokalizacja

 

Plac Stanisława Moniuszki 2b, 25-334 Kielce

41 344 40 32


Wyświetl większą mapę

Kontakt Kontakt

Administracja systemu Szkoły (rachunki, certyfikaty, obsługa systemu):

e-mail: administracja@szkolaradiologii.pl

Organizacja Szkoły:

e-mail: jacek@heciak.pl


Adres:

dr med. Jacek Heciak

Wojewódzki Szpital Zespolony

ul. Grunwaldzka 45

25-736 Kielce
 

Program Szkoły Program Szkoły

Szkoła Radiologii Wiosna 2015r 

Radiologia zabiegowa

Kierownictwo Naukowe Sesji

Prof. Aleksander Falkowski.  Prof. Tomasz Jagiełło

 

ZAPISY ZOSTANĄ URUCHOMIONE WE WTOREK 3 MARCA 2015.

 

Piątek 20.03.2015

9.00 otwarcie kursu

  • SESJA I zabiegi wewnątrznaczyniowe – angioplastyka i stentowanie tętnic obwodowych

9.10 - 9.30 podstawy angioplastyki i stenowania tętnic obwodowych (20 min) Aleksander Falkowski

9.30 - 10.00 angioplastyka i stentowanie tętnic biodrowych i aorty (30 min) Aleksander Falkowski

10.00 - 10.30 angioplastyka i stentowanie tętnic udowych i podkolanowych (30 min) Aleksander Falkowski

10.30 - 11.00 zabiegi udrażniania tętnic poniżej kolana, zespół stopy cukrzycowej (30 min) Aleksander Falkowski

10.45 - 11.00 inne techniki wewnątrznaczyniowego udrażniania tętnic - tromboliza celowana, urządzenia mechaniczne i techniki specjalne (15 min) Aleksander Falkowski

11.00 - 11.15 przerwa

  • SESJA II zabiegi wewnątrznaczyniowe – angioplastyka i stentowanie tętnic obwodowych c.d.

11.15 - 11.30 zabiegi stentowania tętnic łuku aorty (15 min) Rafał Maciąg

11.30 - 12.00 stentowanie tętnic szyjnych i kręgowych (30 min) Tomasz Jargiełło

12.00 - 12.25 angioplastyka i stentowanie tętnic nerkowych i trzewnych (25 min) Mikołaj Wojtaszek

12.25 - 12.40 angioplastyka przetok dializacyjnych (15 min) Michał Sojka

12.40 - 13.00 radiologia zabiegowa w urazach naczyń obwodowych (20 min) Michał Sojka

13.00 - 14.00 lunch

  • SESJA III Radiologia zabiegowa w leczeniu tętniaków aorty i tętniaków obwodowych

14.00 - 14.30 wewnątrznaczyniowe leczenie tętniaków aorty brzusznej (30 min) Rafał Maciąg

14.30 - 15.00 stentgrafty w leczeniu tętniaków i rozwarstwień piersiowych (30 min) Olgierd Rowiński

15.00 - 15.15 zastosowanie stentgraftów specjalnych (15 min) Tomasz Jargiełło

15.15 - 15.45 wewnątrznaczyniowe leczenie tętniaków tętnic obwodowych (30 min) Mikołaj Wojtaszek

15.45 - 16.00 przerwa

  • SESJA IV Zabiegi radiologiczne w układzie żylnym

16.00 - 16.30 zabiegi radiologiczne w nadciśnieniu wrotnym, TIPSS (20 min) Olgierd Rowiński

16.30 - 16.50 implantacja filtrów do ŻGD (20 min) Monika Miazga

16.50 - 17.10 zabiegi udrażniania żył centralnych i obwodowych (30 min) Jerzy Garcarek

17.10 - 17.20 przerwa

  • SESJA V Zabiegi nie-naczyniowe

17.20 - 17.40 udrażnianie jajowodów i inne zabiegi nie-naczyniowe (30 min) Krzysztof Pyra

17.40 - 18.00 zabiegi radiologiczne w drogach moczowych (20 min) Monika Miazga

18.00 - 18.30 zabiegi radiologiczne w drogach żółciowych (20 min) Jerzy Garcarek

19.00 kolacja

 

Sobota, 21.03.2015

  • SESJA VI Embolizacja obwodowa

8.30 - 9.00 podstawy i technika embolizacji obwodowej (30 min) Tomasz Jargiełło

9.00 - 9.30 embolizacja malformacji naczyniowych obwodowych (30 min) Tomasz Jargiełło

9.30 - 10.00 chemoembolizacja nowotworów złośliwych (30 min) Krzysztof Pyra

10.00 - 10.20 ablacja w leczeniu nowotworów złośliwych (20 min) Krzysztof Pyra

10.20 - 10.35 przerwa

  • SESJA VII Embolizacja obwodowa c.d. i pozostałe tematy

10.35 - 11.05 embolizacja nowotworów nie-złośliwych - mięśniaków macicy i łagodnego przerostu prostaty (30 min) Krzysztof Pyra

11.05 - 11.45 embolizacja żylaków powrózka nasiennego i przekrwienia miednicy (30 min) Tomasz Jargiełło

11.45 - 12.00 hemostaza po nakłuciach naczyń i tzw. zamykacze naczyniowe (15 min) Monika Miazga

12.00 - 12.15 powikłania zabiegów wewnątrznaczyniowych (15 min) Tomasz Jargiełło

 

12.15 zakończenie kursu

12.30 sprawdzian testowy